MASÁŽE


Dobrý den, zveme Vás do prvního jedinečného  salónu krasy EUPHORIA  v Hradci Králové  ,
kde máte možnost v příjemném prostředí si užít
REHABILITAČNÍ MASÁŽE   a    KINESIOTAPING.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu !
Objednání na tel.: 721 386 418 , nebo 777 797 486.

 

MASÁŽE
REHABILITAČNÍ MASÁŽE, KINESIOTAPING
 
·      OdbornéŘešení problémů s pohybovým aparátem
·      Relaxace těla a mysli
·      Kinesiotaping
·      individuální přístup
 
Pro objednání upřednostňujte, prosím, psaní SMS 721 386 418  nebo e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Pokud neberu telefon, masíruji a zavolám Vám co nejdříve zpět.
 
Bc. Barbora Škráčková – fyzioterapeut
VZDĚLÁNÍ
·        Ukončené vzdělání v oboru Fyzioterapie na UK FTVS v Praze
·        Odborný kurz terapeutické využití kineziologických tejpů
·        Akreditovaný program Masér pro sportovní a rekondiční masáže
 
NABÍDKA
·        Rehabilitační masáže (bolesti svalů a kloubů, problémy s pohybovým aparátem)
·        Kinesiotaping (speciální nalepovací pásky – fixace a podpora svalů i kloubů,                   ovlivnění bolesti, otoků a modřin)
·        Klasické masáže (odstraní bolesti ztuhlých svalů – záda, šíje, končetiny)
·        Sportovní masáže (zbavuje únavy a přispívá k rychlejší regeneraci po sportu)
·        Rekondiční masáže (odstraní ztuhlost, bolestivost a zkrácení svalů)
·        Relaxační masáže (vhodná při psychické a fyzické únavě, uvolňuje svaly)
·        Techniky měkkých tkání (ovlivnění ztuhlosti a zkrácení kůže, podkoží, fascií /obaly svalů/ a svalů, ovlivnění spoušťových bodů ve svalech)
·        Mobilizace (ovlivnění kloubních blokád)
Kombinace použitých technik se odvíjí od dohody a přání, případně problémů klienta, s cílem nalézt nejlepší vhodné řešení. Cena terapie je daná časově - nezávisle na použitých technikách.


Hluboká relaxačná masáže uvolňuje svalové a emoční napětí vašeho těla a dodá jemu neskutečné množství energie, stimuluje lymfatické cesty, napomáhá k zeštíhlení.
Masáže revitalizuje Vaše tělo a posune Vás do úplně jiné úrovně mysli.

 

Dámské kadeřnictví


Masáž může uvolnit, pomoci i léčit. Provádíme několik druhů masáží celého těla - tedy nejen zad, ale také končetin a hlavy za použití kvalitních přpravku.Vhodný druh masáže volíme až po osobní konzulaci a zhodnocení aktuálního vášeho stavu.

Sportovní  masáž


hloubková velmi intenzivní masáž -  v případě zablokování zad jemná relaxační (uvolňovací) masáž manuální lymfatická masáž Těhotenská uvolňovací masáže.
 

MASÁŽE

Druhy masáží


 


Dopřejte si Wellness duši a těla!
Budeme se těšit na vaší návštěvu v nášem novém salónu krásy EUPHORIA v Hradci Králové !  Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy