MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍNe jenom oční krémy pomáhájí v boji proti vráskám, ale i mikromasáž nebo speciální výživný kúry.
Kůže kolem očí je o čtvrtinu tenčí než na zbytku obličeje. Zároveň je v této části minimální množství mazových žláz, proto vyžaduje zvýšenou pozornost. Pokud si myslíte, že vás se problém vrásek pod očima netýká, protože máte mastnou pokožku, mýlíte se. Kvalita kůže pod očima výrazně nesouvisí s typem pleti. Péče jí musí věnovat stejně žena, která má pleť suchou, mastnou, smíšenou nebo normální. Intenzivněji je třeba se o oční okolí zajímat asi od pětadvacítky, je to však pouze orientační údaj, ne pevný mantinel. Jednodušší to mají dámy, které pravidelně navštěvují kosmetický salón. Odbornice je upozorní, kdy je třeba začít používat oční krémy. I v tomto případě platí, že prevence je levnější než pozdější zmírňování škod. Vyzkoušely jste už masáž očního okolí?

Masáž a kúra rozjasní pohled


Dámy po pětadvacítce, které často pracují s počítačem, jistě ocení mikromasáž očního okolí. Aby se výsledek dostavil, je třeba ji absolvovat dvakrát do měsíce. Krém, který se při masáži používá, vyživuje a promastí pokožku, odstraní tmavé kruhy, čímž se pohled celkově rozzáří. Zároveň se uvolní oční tlak. Relaxovat budete 15  minut. Na extrémně dehydrované oční okolí a zanedbané vrásky je vhodná speciální kúra. Posiluje buňky a podporuje jejich obnovu. Skládá se z masáže a speciální oční masky. Ta je napuštěná výživnými látkami, které se pomocí galvanického proudu zapouštějí přímo do pokožky. Absolvovat ji je třeba alespoň jednou za rok. Na jednu návštěvu si vyhraďte přibližně 45 minut. Zejména nezapomínejte, že v boji s vráskami je nejdůležitější pravidelnost.
  • Kosmetik_04

Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy