ROSACEARosacea (růžovka) je velmi častá dermatóza, která je příbuzná akné. Jedná se o zánětlivé onemocnění kůže, i když příčiny vzniku růžovky jsou zatím nejasné.
 
Nemoc začíná většinou po 30. roce života. Nejvíce nemocných je ve věku od 40  let.
Na prvním místě je to genetická predispozice pacienta ke vzniku onemocnění. V krátkosti lze hovořit o dalších rizikových faktorech růžovky, a tím je hypertenze (vysoký tlak krve), dále to může být onemocnění gastrointesti­nálního traktu apod.
Existuje celá řada faktorů, které onemocnění zhoršují: společné je jim to, že způsobují překrvení obličeje: pití horkých nápojů, lihovin, výkyvy teplot, sluneční záření a UV záření , některé typy léků , silný vítr, kořeněná jídla nebo sklenka alkoholu, kofeinové nápoje či intenzivní stres.
Onemocnění se projevuje velmi typickými příznaky. Lokalizace projevů je téměř výhradně na hlavě – a to v obličeji. Nemoc postihuje typicky kůži nosu, tváře, střed čela a bradu. Méně často se vyskytuje za ušima, na krku a ve výstřihu. Kůže okolo úst a očí je nepostižená.
V průběhu vývoje nemoci začíná být erytém vidět pořád, v kůži jsou vidět rozšířené malé cévy (teleangiektasie). Na tomto terénu začínají vznikat pupínky (dermatologové říkají papuly). Obsah pupínků či puchýřků je sterilní nebo může obsahovat bakteriální flóru. Papuly se hojí bez jizev.
Bylo identifikováno několik stádií rosacey , nejčastěji se vyskytují stádia I a II:
Stádium I – Flush (krátkodobé zčervenání pleti)
Stádium II – Trvalé zčervenání a viditelné žilky
Stádium III – Papulo-pustulózní
Stádium IV – Zesílená pleť a rhinophyma (vzácně)
 
Rosacea je to onemocnění, ale má dobrou prognózu.

DANNÉ ENZYMOTERAPIE


Enzymatické přípravky Danné obsahují unikátní skupinu enzymů – přenašečů informace. Tato speciální forma terapie využívá mechanizmus enzymatické hydrolýzy, odstraňuje škodliviny a nečistoty jak z povrchu, tak i zevnitř buněk pokožky , stimuluje lymfatický a cévní systém , obnovuje výživu a okysličování pokožky, které je nezbytné k proliferaci nových buněk. Enzymoterapie stimuluje novotvorbu kolagenu a tím obnovuje strukturu pokožky. Enzymoterapie v kombinaci s dalšími produkty Danné si poradí s jakoukoliv patologií.

DESENZIBILIZAČNÍ  TERAPIE


Je to protizánětlivá terapie, která pomáhá odstraňovat projevy kožní přecitlivělosti při akné. Ona je velmi vhodná pro reaktivní plet´ s projevy hyperémie, při pálení a svědění pokožky. Transdermální desenzibilizační přípravky zaručují pohodlí, rychle odstraňují svědění a zklidňují podráždění.
Je to antistresová terapie pro plet´.

«JDE nám o výsledek! Hledáme nové cesty k řešení problému.
ODSTRANIT PATOLOGII,OBNOVIT PŘIROYENZ STAV,
UDRŽET A MAXIMÁLNĚ PRODLOUŽIT DASAŽENÝ VÝSLEDEK!»
MUDr. D.M. King

  • Koláže1

Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy