LÉČBA AKNÉDoktor Danné aktivně spolupracuje s velkým počtem center plastické chirurgie jak při přípravách pokožky na chirurgický výkon, tak i během následné rehabilitace. DANNÉ léčba zajišt´uje optimální výsledek, předchází vzniku nežádoucích a napomáhá rychlému hojení.


ENZYMOTERAPIE a AKNÉ

Terapie se používá k léčbě AKNÉ a zánětlivých projevů akné. Odstranuje papuly, komedony, očišt´uje vývody mazových žláz od bakterií a zrohovatělých buněk. Reguluje stav pokožky a pomáhá předcházet vzniku těžších forem akné.
Plus enzymoterapie má myostimulace pleti! Zvyšuje tonus ,revitalizuje a zpevnuje pokožku obličeje, krku, těla.
Výsledek je patrný již po první proceduře.


Tránsdermalní výživa Danné.

Tránsdermalní  vpravení  vyživujících složek zajišt´uje pokožce vše potřebné k udržení správných funkcí, poskytuje komplektní výživu a hydrataci.¨
Přípravky pro tento typ léčby obsahují celou škalu hydratačných složek .


DESENZIBILIZAČNÍ  TERAPIE


Je to protizánětlivá terapie , která pomáhá odstranovat projevy kožní přecitlivělosti při akné.Ona je velmi vhodná pro reaktivní plet´ s projevy hyperémie, při pálení a svědění pokožky.Je to antistresová terapie pro plet´ na akné.

 

«JDE nám o výsledek! Hledáme nové cesty k řešení problému.
ODSTRANIT PATOLOGII,OBNOVIT PŘIROYENZ STAV,
UDRŽET A MAXIMÁLNĚ PRODLOUŽIT DASAŽENÝ VÝSLEDEK!»
MUDr. D.M. King
 

 


CO TO JE  Akné?

Acne vulgaris, běžně nazývané jako akné, je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůžea nejčastější kožní onemocnění v pubertě. Během života postihne akné alespoň jednou 85-100 % lidí. Akné vzniká v důsledku uzavření vývodů mazových žláz, což způsobí jejich zanícení. Stagnace sekretu mazových žláz má za následek jejich poškození a vznik hlubokého zánětu, po kterém zůstávají jizvy. Stav zhoršuje také přítomnost roztočů, kvasinek a baktérií. Pokožkas akné obsahuje vyšší aktivitu 5-alfa-reduktázy, která přeměňuje testosteronna silnější androgendihydrotestosteron. Proto se akné nevyskytuje u eunuchů. Akné se nachází v oblastech kůže s nejvyšší hustotou folikulů, tj. na obličeji, a to zejména v t-zóně, ramenou, horní části hrudi a zádech.

Akné s postupem věku

Akné je nejběžnější během puberty, obtěžuje více než 85 % mladistvých a často přetrvává až do dospělosti. Příčinou akné během dospívání je zejména nárůst produkce mužských hormonů, který probíhá u obou pohlaví. U většiny lidí akné vymizí během 20. až 23. roku života. Nicméně není možné určit, jak dlouho který jedinec bude touto chorobou trpět. U některých akné přetrvává až do 30. a 40. let věku, občas dokonce déle. Zranění způsobené akné se typicky projevuje formou komedonů, zánětlivých pupínků, uzlin nebo puchýřků.

Následky akné

Kromě jizev akné zanechává další následky, které bývají hlavně psychické. Zejména snížené sebevědomí, v některých případech i deprese, které mohou vést až k sebevraždě. Akné se začíná projevovat nejčastěji v pubertě, právě ve chvíli, kdy jsou si lidé už tak dost nejisti sami sebou. Proto se akné doporučuje léčit již v raném stádiu, aby byly zmírněny dopady, které na daném jedinci zanechá.

Hlavní příčiny tvorby akné

Není dosud zcela jasné proč někteří lidé trpí akné a jiní ne. Mezi faktory spojené s akné náleží následující:
  • Dědičnost. Náchylnost ke vzniků akné je u rodinných příšlušníků podobná. Například školák s akné má většinou v rodině i další členy, kteří akné trpí.
  • Hormonálníaktivita, tj. menstruační cyklya puberta. Během puberty je zvýšena produkce mužských hormonů androgenů a to způsobuje zvětšení mazových žláz, které následně produkují více mazu.
  • Podráždění kůže a jakýkoliv druh škrábaní způsobuje zánět kůže. Protizánětlivé léky na kůži hojení akné zlepšují.
  • Stres, způsobující zvýšenou produkci adrenalinu. Nicméně některé nové testy tento faktor vyvracují.
  • Nahromadění odumřelých buněk kůže, které ucpávají póry.
  • Bakterie v pórech. Propionibacterium acnesje anaerobní bakterie, jež způsobuje akné.
  • Požívání anabolických steroidů.
  • Používání léčiv obsahujících lithium, barbiturátynebo androgeny.
  • Chronické požívání amfetaminůči podobných léků.
  • Většina případů akné především v dospělosti, akné růžovky i některých jiných kožních nemocí je způsobena přemnožením drobného roztočedemodexu, Proto akné může být nakažlivé a pravděpodobně to vysvětluje také faktor "dědičnosti". Tento roztoč žije v kůži v mazovýcha potních váčcích, je pouhým okem neviditelný a jeho přítomnost je obvyklá. Někteří jedinci jsou však náchylní k jeho přemnožení, což může vést ke kožním problémům. Eliminovat demodex potom znamená zbavit se akné.

Dále je s tvorbou akné spojeno několik hormonů: androgenní testosteron, dihydrotestosteron(DHT) a dehydroepiandrosteron sulfát(DHEAS) a také faktor inzulinového růstu 1(IGF-I). Navíc kůže postižená akné se jeví jako imunní vůči inzulínu.
Zdroj: Wikipedie


Pokud máte nějaké dotazy ráda Vám je zodpovím, případně mně můžete kontaktovat ZDE.Kosmetické ošetření, odlíčení, povrchové čištění, úpravu obočí, peeling, lehké hloubkové čištění, ativní látky, masáž obličeje i dekoltu, aplikaci masky na obličej a dekolt,aplikaci výživné masky na oční okolí a krém, lifting,vune yodema,vyhlazeni vracek.
denní líčení, večerní líčení, slavnostní líčení, svatební líčení a servis (zkouška + líčení v den svatby), glamour líčení, na mole líčení, romanticke líčení, společenské líčení, Lifting, pánská pleť, pánská kosmetika, pánské ošetření, dámské ošetření, akné, formování obočí a barvení obočí, barvení řas samostatné /při kosmetice. Barvení řas, úprava obočí, barvení obočí, depilace obličeje teplým voskem. Depilace pro ženy nad horním rtem, bradou, krkem nebo tváří, depilace teplým voskem Vás zbaví nežádoucích chloupků. Depilaci provádíme celého těla, rukou, nohou, třísel. Pánskou depilaci zad, prsou. Parifinovaný zábal, Peeling nohou chodidel a pat. Dárkové poukazy